Retko

Excell – radkovani textu v bunce

Mam dlouhy text v jedne bunce, a chvi aby to nemizelo nekde za okrajem, ale aby se to samo zaradkovalo podle potreby v zavislosti na tom, jak je bunka siroka. Jde to nejak provest??

No snad jsem to popsal srozumitelne.

Diky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Při psaní textu pokud chceš řádkovat v buňce tak jako když stiskneš ENTER je to jednoduché. Stiskni klávesu (pravý alt) a současně stiskni ENTER. V tu chvíli bude text na novém řádku.

Další odpovědi
petr83

jeslti jsem spravne pochopil otazku tak zkuste pouzit format bunky – zarovnání a tam pouzit funkci „zalamovat text“

Keiran

naprosto souhlasim s Petr83
a Enter nedavej enter se pouziva pro dalsi odstavec nikoliv radku. Pokud uz musis nutne pokracovat na dalsi radce pak shift+enter ale je to nesmysl .. staci uplne nastavit zalamovani