pinkie1ful

Excel, co dělat když se mi to nevejde do buňky a píše se to do ostatních sloupečku?

Děkuji

Odpovědi
anonym

Nepíše do ostatních, pouze text překrývá další buňky. Dej si přizpůsobit buňky textu. Budeš mít ohromnou buňku s textem. Můžeš zmenšit písmo na únosnou mez, aby šlo číst, tj. asi 9 bodů. Zkus hodit screenshot jak to vypadá. Ono z té otázky nejsem moc moudrý.

ChineLin

Nedělat nic … obsah je pořád jen v té buňce. Pouze se zobrazuje přes vedlejší sloupce – pokud jsou prázdné.

Jakmile do vedlejšího sloupce něco napíšete, obsah v tom předchozím se ořízne (jen zobrazení, reálně tam zůstane).

Ve vlastnostech formátování se dá povolit rozdělení obsahu na více řádek, pokud to vzhledově vadí. Ale pořád je to jen v té jedné buňce.