Evropská unie – chtěla bych vědět, jak chodí ty peníze do Brusselu a jak – podle čeho se rozdávají.

Neumim se vykoktat … kazdy z nas kdo platime dane , nebo z vyplaty – to je jedno , tak jaka castka v procentech , z kazdeho z nas jde do " toho velkeho hrnce na penize " ze vsech statu se tam ty penize stradaji … prominte , ale v beznem zivote se vyjadruji jeste hur. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
beer

Prachy tam dáváme všichni, z našich daní. Stát to pak pošle na účet Únyje. Nerozdává se nic, jen se vrací se to málo co naši „moudří“ zástupci dokázali předem vyjednat. Nó a že vyjednali … víš co, máme se také proto jako na zámku ))