GTA Andreas

Evoluční model má prý nedostatky. Je chybějící článek mezi opicí a moderním člověkem v bulváru?

Nejlepší odpověď
Drap

Co s tím ? Já ho nenašel.

Další odpovědi
beer

Podle mnou prostudovaných informací jsou skutečně s chybějícím jednoznačným přechodovým článkem dodnes problémy. Několikrát byl již objeven, posléze zamítnut atd.
Mnozí vědci si zkrátka dodnes nejsou zcela jisti a bulvár toho patřičně využívá.

anonym

Chybějící evoluční článek mezi opicí a moderním člověkem budu nejspíš já :).