zjentek

Evoluce: Prodlužují, či zkracují se ženským nohy?

Nejlepší odpověď
Emefej

To netuším, té mé se zvětšuje pr…

Další odpovědi
marci1

Logicky prodlužují. Ženy jsou čím dál vyšší, mají větší nohu a logicky by měly mít i delší nohy. Kdysi ženy měly průměrně nohu 3–4, dnes 6 a třeba modelky, herečky mívají nohu i 9–10. 🙂

Cenobita

Obecně se průměrná výška populace zvyšuje, tedy nohy se budou nejspíš prodlužovat také, ale co se týká poměru délky nohou k celkové výšce není jisté zda se nohy prodlužují, takovou studii neznám.