zazubek1998

Je možná evidenční kontrola nepojízdného automobilu bez stk?

máme opel corsa b rv.97 a je nepojízdná. Nestartuje.
Udělají nám evidenci i když je auto nepojízdné a bez stk? (Propadlá asi rok). Auto bychom přivezli na vozejku

Nejlepší odpověď
gecco

Ano, bez problému…
Evidenčka – v zásadě, nic neznamená, jde jen o kontrolu, zda skutečný stav vozidla odpovídá ´papírům´ (TP)…;-)

Další odpovědi
cukrar

Gecco a já máme pravdu, klidně vozidlo dovezte na evidenčku, bez problému jí udělají…

Magix.cz

Skoro určitě ne. Mám polopřevod na motorku (odhlášeno původním majitelem na mě, ale na mě ještě nepřihlášeno), STK propadlé. Paní na evidenci mi řekla, že nejdřív ji musím protáhnout STK, sjednat povinné ručení a potom teprve přijít na evidenci vozidel. Pozor, tyhle polopřevody se musí udělat do letošního června, jinak se vozidlo natrvalo vyřadí a nedá už nikdy přihlásit !!

Standaa

K čemu evidence nepojízdného vozu? Zbytečné… Zajeďte s tím radši do opravny 🙂