zlatenkan

Evidence na ÚP a brigáda

Dobrý den,může být syn evidován na ÚP a přitom si vydělávat na brigádě?Ukončil studium na VŠ a podává přihlášku na jinou.Nárok na podporu pravděpodobně mít nebude.
Děkuji Návarová

Nejlepší odpověď
briketka10

http://aktual­ne.centrum.cz/fi­nance/grafika/2011/12/0­6/podpora-v-nezamestnanosti-zprisni-podrobny-prehled/

zde máte celý přehled změn..

Další odpovědi
Reuef

jen doplnim – i kdyz si bude vydelavat na brigade jen do 4000,–/mesic tak to musi na UP nahlasit

anonym

Abych uvedla informace na pravou míru. Pročtěte si pečlivě informace od briketky. Další dvě jsou zastaralé a platily naposledy v roce 2011.

Michal Kole

Pokud si vydělá do 4000 hrubého může zůstat v evidenci Úřadu práce, ale podporu nedostane