leporela22

euro truck simulator

Dobrý den mám problém s euro truck simulator jde nějak udělat aby když zatáčim tak aby ten volant popojel o tolik o kolik ho otočim já já jen l
trochu nahnu doleva a on ve hře pořád jede doleva až do max jak to udělat?
děkuji.

Odpovědi
vivatisCZ

Podle čtení předpokládám, že máš volant. V tom případě tam musí být nějaká chyba. Třeba špatné spojení atd.

Lordcruss

To mi také dělalo,potom jsem si koupil lepší volant a už se mi to nestává.