Kepler

(ET) Jak by jste zareagovali, kdybyste byli posledním člověkem na Zemi?

Sám ve svém domě a někdo by najednou čímsi zaklepal?

Není to můj výmysl, ale nejkratší sci-fi s otevřeným koncem, co jsem kdy četl. Tak nějak.

Omlouvám se, nejdřív mi byla otázka odmítnuta po zadání obrázku jako neautorizovaného, takže byl druhý pokus.

Nejlepší odpověď
kapka

Napsala bych si o tom status na Facebook. :D
Btw. jak člověk pozná, že je úplně sám na světě, když sedí doma? To před tím proběhne celou planetu? Nebo se to dozví ze zpráv na TV Nova? :D

Další odpovědi
led

ET go home…
Človek nie je sám
človek nikdy nebude sám
práve preto, že je človek, hľadá nielen seba, svoje miesto v spoločnosti bez ohľadu na vzdialenosť času a priestoru.

Lounas_CZ

Byl bych obezretny, protoze kdyby mi chtel nekdo ukrast vodu nebo potravny, nebylo by to dobre. Jestli bych byl posledni zivy tvor na planete asi by me to dlouho nebavilo a injekci ci predavkovanim drog bych spachal sebevrazdu. Jestli by planeta nebyla znicena po jderne valce ci nejake jine apokalypse a byly by tu zvirata tak by to melo smysl zit, uz jen proto ze lide kteri umreli tu po sobe zanechali spoustu uzitecnych veci, ktere by mi zkvalitnili zivot. V tom pripade bych nechal z venku klic v zamku a pripadny clovek by me mohl navstivit kdikoliv bez nutnosti tukani.

hapiky

Nezbylo by nic jiného, než se modlit aby o sobě dali vědět mimozemšťané

Cenobita

Hurá, byl bych Pánem světa a jeho bezvýhradným vlastníkem.

Stingo

Asi bych se zkontaktovala se zvířaty a žila s nimi ve smečce.

marci1

Pomyslela bych si: Doufám, že je to chlap. 🙂

Kepler

Marci: určitě bys otevřela, kdybys věděla čím na ty dveře klepe 🙂

Kepler

Ale co kdyby to byl dráp na konci chapadla?

Kepler

Kapka: ne na TV Nova, ale z rádia Jerevan. V budoucnu budou mít všichni lidé na světě implantovaný čip, místo občanky. Jerevan to bude mít pod palcem. Jakmile vyhasne poslední signál, Jerevan to ohlásí a sám se taky odmlčí.

kapka

Tak jo :D