Avatar uživatele
Kepler

(ET) Jak by jste zareagovali, kdybyste byli posledním člověkem na Zemi?

Sám ve svém domě a někdo by najednou čímsi zaklepal?

Není to můj výmysl, ale nejkratší sci-fi s otevřeným koncem, co jsem kdy četl. Tak nějak.

Omlouvám se, nejdřív mi byla otázka odmítnuta po zadání obrázku jako neautorizovaného, takže byl druhý pokus.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, marci1, Cenobita před 2779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Napsala bych si o tom status na Facebook. :D
Btw. jak člověk pozná, že je úplně sám na světě, když sedí doma? To před tím proběhne celou planetu? Nebo se to dozví ze zpráv na TV Nova? :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

ET go home…
Človek nie je sám
človek nikdy nebude sám
práve preto, že je človek, hľadá nielen seba, svoje miesto v spoločnosti bez ohľadu na vzdialenosť času a priestoru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lounas_CZ

Byl bych obezretny, protoze kdyby mi chtel nekdo ukrast vodu nebo potravny, nebylo by to dobre. Jestli bych byl posledni zivy tvor na planete asi by me to dlouho nebavilo a injekci ci predavkovanim drog bych spachal sebevrazdu. Jestli by planeta nebyla znicena po jderne valce ci nejake jine apokalypse a byly by tu zvirata tak by to melo smysl zit, uz jen proto ze lide kteri umreli tu po sobe zanechali spoustu uzitecnych veci, ktere by mi zkvalitnili zivot. V tom pripade bych nechal z venku klic v zamku a pripadny clovek by me mohl navstivit kdikoliv bez nutnosti tukani.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Nezbylo by nic jiného, než se modlit aby o sobě dali vědět mimozemšťané

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Hurá, byl bych Pánem světa a jeho bezvýhradným vlastníkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Asi bych se zkontaktovala se zvířaty a žila s nimi ve smečce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Pomyslela bych si: Doufám, že je to chlap. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Marci: určitě bys otevřela, kdybys věděla čím na ty dveře klepe 🙂

před 2778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ale co kdyby to byl dráp na konci chapadla?

před 2778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Kapka: ne na TV Nova, ale z rádia Jerevan. V budoucnu budou mít všichni lidé na světě implantovaný čip, místo občanky. Jerevan to bude mít pod palcem. Jakmile vyhasne poslední signál, Jerevan to ohlásí a sám se taky odmlčí.

před 2778 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Tak jo :D

před 2776 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek