bonz1

estranky.cz nebo blog.cz ?

Co je lepší na vytvoření webových stránek zdarma?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hou

blog.cz

Doplňuji:
blog.cz je víc přehlednej,líp se v něm vyznáš.

BB

blog.cz

Za mě webnode :).

lota

blog.cz

asi je propracovanější, uživatelsky přívětivější, známější

Nevíteto?

blog.cz

Blog.cz jsem kdysi mívala a všechno „potřebné“ k používání jsem chápala 🙂, s estranky.cz nemám žádnou zkušenost.

McArthur

blog.cz

Ani jedno. Pokud je to pro firmu i soukromou osobu, tak bych si zaregistroval doménu. Česká doména stojí do 200 Kč za rok (odkaz: http://www.ci­pel.cz/produc­t.php?id_produc­t=1056 ) a k tomu webhosting, který je možné získat zdarma. Získáte tak svou doménu ve tvaru www . jmeno . cz a k tomu i vlastní e-mail. Na většině hostingů zdarma navíc nebudete obtěžován(a) reklamou, což na blogu i estránkách ano.