Esperanto a Ido

tyto dva jazyky,jsou popularni-vyucuji se a nebo uz zanikly?Jeden cas to byla moda se ucit i ja jsem tomu podlehla,no ale uz zapomela-nemela jsem s kym mluvit.

Nejlepší odpověď
annas

Moje známá navštěvuje v Olomouci už pátým rokem kurzy esperanta. Nevím, zda se učí i jeho obměnu ido. Ale pomáhá jí to k procvičování paměti. Je pravda, že mluví jen se „spolužáky“.