Lleni

Esoterické, věštecké nebo podobné karty ..?( dobrý obchod s nimi v ostravě nebo doporučení)

Neznáte prosím někdo DOBRÝ obchod s těmito kartami v ostravě , nebo podobnými věcmi ??
Máte nějaké dobré zkušenosti ( doporučení)??
A ještě sem viděla takové budhistické , a ty měly předpověď na týden, takovou radu…nevíte kde ty se prodávají, á co to jsou??mooooc vám děkuji, budu vděčná za každou odpověď..

Doplňuji:
Prosím. Jaké máte zkušenosti, nebo co funguje i na Někoho kdo to ještě moc neumí .. Nějaké typy..
Nemůžu se přinutit nepochybovat… A navíc mi to často nejde…

Nejlepší odpověď
Wang

Nic, koukej se živit normálně!
Doplňuji:
Vidím teď pod svou jasnou odpovědí 1 bod.
Můžeš mi >ponovotny< vysvětlit, o co jde v tvým doplnění???
Pokud nechápeš, kam má odpověď míří. zkus se zamyslet ještě jednou.

..
Pokud ani teď nic, nechej si poradit od ostatních.

Další odpovědi
beer

Kup si jaké najdeš, není potřeba nějak zvlášť hledat. „Fungují“ totiž všechny, ale jen tomu, kdo chce aby „fungovaly“ ))

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/E­soterismus

ponovotny

http://www.kni­hydobra.cz/
Doplňuji:
kdyby Wang upřesnil co si představuje pod tím- koukej se živit normálně- takovejch bodů a tak divná odpověď