Eset Smart Security 4

Jako antivir používám Eset Smart Security 4. V uložených souborech mám jeden, který je zaručeně čistý, ale antivirák je pořád přesouvá do karantény. Snažím se někde v nastavení tuto konkretní operaci zablokovat, ale nemůžu to nikde najít. Dá se to vůbec někde nastavit? Díky

Nejlepší odpověď
beer

Bohužel neznám, ale zkus kontaktovat výrobce. Většinou to antiviráky mají jako možnost – pošleš nález a řeknou ti jak dál. Ten kontakt či podpora tam někde bude..

Další odpovědi
casey

Jestlize vis, ze soubor je zarucene cisty, je mozne ho ze scanovani vynechat. Toto nastaveni je v zalozce
Kontrola pocitace → Pocitac → Antivirus a antispyware → Vyjimky.
Takto je to v Eset Smart Security 5. Predpokladam, ze ve verzi 4 to bude podobne.