AndysekCze

Eset rodičovská kontrola. Poradí někdo jak to obejít? popřípadě akm si ESET ukládá hesla?

Ahoj , můj otec mi za průser dal na PC v ESETovi rodičovskou kontrolu a nastavil tam heslo ( řekněme že sem si od něj nechal naformátovat HDD a dal mi obyč uživ. ale teď jsem se zmocnil admina :D )které samozdřejmě nevím.. A jelikož znám jeho heslo k emailu tak vím i licenční údaje a zkusil sem reinstal bez odinstalování , ale jaksi se to nepovedlo a rodičovská kontrola tu stále je .. Poradí někdo jak to obejít? popřípadě akm si ESET ukládá hesla?

Odpovědi
ivzez

Poradím ti:
Neobcházej rodiče!

Přestaň dělat průsery, začni se chovat odpovědně
a bude po zákazech a kontrolách.