Eset online scanner

Používá někdo z vás tenhle program a platí se za něj?Našel jsem článek kde je odkaz na tento udajně bezplatný scanner http://www.eset­.cz/eset-online-skener ten ovšem žádá stažení dalšího doplńku kde už je řeč o penězích nebo tak nějak sem to chápal..

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jsem na to koukala a podle mého jako většina podobných prográmků,Vám pouze počítač překontroluje na případné viry a pak Vás vyzve, aby jste zaplatil za další verzi,pomocí které viry odstraníte,ale třeba se pletu.