misicka2310

energetika???

Dobrý den, kamarádka má menší problém neplatila6 měsícu elektřinu protože na bytě nebyla ted zaplatila dluh ale paní jí řekla že je podána asy žaloba nebo co u soudu ale že to za nějaký poplatek stáhnou a mě by zajímalo kolik bude platit za stahnuti té žaloby zpět?
Doplňuji:
Ještě teda doplním že dnes jsme na energetice byli a tam nam to bylo takhle řeče no jen prosím napište pokud tady někdo takový je a neví náhodou kolik kč stojí stáhnutí te žaloby od soudu

Odpovědi
spooky

Je mi dívné, že by to energetika tak rychle dávala k soudu – to si opravdu nemyslím. Zavolala bych si na energetiku a ověřila bych si to. Ale opravdu si nemyslím, že by to byl standartní postup.

vecernice

To se mi taky nějak nezdá.Vzala bych odběrové číslo,nebo adresu a taky tam zavolala a zeptala,kolik je k dnešnímu datu dluh.