Energetický nápoj pro děti – je vhodný?

Můj syn hraje fotbal má 9 let a tatínek mu koupil energetický nápoj ISOSTAR HYDRATE A PERFORM NEMŮŽU NIKDE ZJISTIT JESTLI TO JE PRO NĚJ VHODNÉ,ALE KOFEIN NEOBSAHUJE DĚKUJI ZA ODPOVĚD Hladišová

Nejlepší odpověď
McCoss

Dobrý den, nápoje Isostar lze podávat i ve věku 9 let,(doporučení výrobce hovoří, že je možné užívat již od 3 let)ovšem volil bych polovinu doporučené dávky (tuto radu jsem získal od profitrenéra fitness) neb výdej energie není nikdy tak veliký jako u dospělých sportovců

Další odpovědi
člověk

POKUD NECHCETE NĚKDY V BUDOUCNU PLAKAT,ŽE MÁTE POSTIŽENÉ DÍTĚ A TO TŘEBA I V DOSPĚLOSTI,TAK VEŠKERÉ PODPŮRNÉ PROSTŘEDKY VYNECHTE,NECHTE KLUKA AT HO TO BAVÍ A KDYŽ BUDE MÍT TALENT BUDE LEPŠÍ DÍKY SOBĚ,
SCHVÁLNĚ PŘEČTĚTE SI VZPOMÍNÁNÍ NA ZAČÁTKY PAVLA NEDVĚDA,SÁM TAM PÍŠE,ŽE MNOHO JEHO KAMARÁDU Z LEPŠÍM TALENTEM SKONČILO,PROTOŽE RODIČE DO NICH CPALI BOBULKY,I KDYŽ V TEKUTÉ PODOBĚ, …
TAKŽE POKUD CHCETE VAŠE DÍTĚ ZAJEDOVAT.......
a každý výrobce chce prodat…
pochybuju,že byste děcku píchala drogu…