ten který je

Energetické nápoje

Jaký máte názor na energetické nápoje?Dovedou tzv.nakopnout při náročné fyzické zátěži at už se jedná o sport nebo v práci?Není to jen reklamní trik?

Nejlepší odpověď
slunce.333

Ahoj,ne není to jen reklamní trik,ale je to fakt ! Obsahují tolik kofeinu až hrůza!

Další odpovědi
panenka

Já když jsem se učila na závěrečky tak mi tyto energetické nápoje(RED BULL a SEMTEX) opravdu pomohly.Nesmí se to ale s těmato energeticými nápoji moc přehánět.
Doplňuji:
s těmito.

iwetax

Mě to nikdy nenakoplo. To víc kafe. Mám je ale ráda jsou osvěžující a ráda je mixuju s tvrdým alkoholem.