Ellin

Endokrinologické vyšetření důsledkem anorexie:Co mám očekávat?

Ahoj, důsledkem dlouhodobé MA jsem si poškodila štítnou žlázu a čeká mně první vyšetření na endokrinologii ale nevím co mám očekávat a tak se ptám Vás jak takové vyšetření probíhá a zdali je nutné aby mi prováděli odběr krve když už mám odběry udělané z laboratoře a také se chci zeptat zdali hned při prví návštěvě nasadí lékař léky..Předem děkuji za případné reakce

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.ule­kare.cz/clanek/en­dokrinologicke-vysetreni-1069