Miroslavst

Emulátor DOSBox-chyba

Stáhnul jsem si emulátor DOSBox, nainstaloval a pak spustil hru Transport Tycoon, ale nic se nedělo. Teda kromě toho,že se vypnul počítač.
Kde je chyba???

Odpovědi
Toruk

Jakým způsobem jsi spouštěl zmíněnou hru? Doporučuji mít vedle sebe zástupce emulátoru a hry (třeba na ploše ikonky obou programů) a následně myší hru přetáhnout do emulátoru (jako bys přesouval soubor, nebo složku do nějaké další složky).