mosoj

Emancipace ?

Včera jsem z pracovních důvodů musel na věčerní produkci kapely a křest CD. To že se tam dokonale zničí sluch vím a beru si ucpávky do uší. Přesto tuto návštěvu budu muset před lékařem ORL zatajit !!
Proto ale nepíši. Byl jsem tam svědkem dokonalé rvačky (á la divoký západ) dvou pohledných děvčat. Jedna druhou s rozběhem kopala do zadku a mlátily se hlava nehlava.
V jednu chvilku jsem měl nutkání jim oběma ještě přidat.
Jejich partneři to se zájmem sledovali?
Hnusná doba. Nepamatuji se za celý život, že bych něco takového viděl v reálu.
Doplňuji:
Upřesňuji že to bylo uprostřed sálu. Kvůli čemu nevím a je mi to jedno. Obrázek jsem si udělal.

Nejlepší odpověď
www

Toto nebude emancipace.
Spíš alkohol, třeba i puberta, hormony a možná kombinace všeho, včetně hlouposti 😁.

Další odpovědi
Drap

Musím s tebou plně souhlasit.Bohužel poslední dobou si taky všímám, že z lidí obzvláště mladších generací se vytrácí pojmy jako je slušnost, ohleduplnost, vstřícnost, sociální cítění a spousta dalšího. Nevím zda je to způsobeno dobou, že se toto vše vytrácí z našich životů. A týká se to podle mne obou pohlaví stejně.

briketka10

a kvůli čemu/komu se ty holky tak rvaly ??