Miroslavst

Emailová adresa

Při prohlížení na lidé.cz se podivuji nad tím, jak si někteří a třeba i postarší lidé vymyslí své jméno. Ano, toto jméno je potom jejich emailovou adresou s doménou seznam, email či jinou.
Musí být opravdu perfektní, když vám dojde mejl např. od: prdelka@…, po-lib.si.pr-del@…
Jaký je váš názor nad tímto?
Neřeknu, pokud to je 15-ti letý puberťák, ale třeba 40-ti letá maminka, otec :D

Nejlepší odpověď
kropitko

No a co je špatného na 40-leté prdelce???:-DD

Další odpovědi
dagry

No je to sice trošku crazzy, ale proč ne? Třeba si chtěli založit email a všechna jména co chtěli byla již obsazená. Tak jak se to stalo mě. Tak se naštvali a napsali „polib si prdel“ a to nikdo neměl. A bylo vymalováno.

panenka

Zřejme jich to zrovna napadlo tak si dali tento meil.

Miroslavst

Kropítko, dokážeš si představit ne tu 40-ti letou prdelku, ale tu prdelku, když ti příjde na oddělení odbytu objednávka zboží a třeba i drahého a objednavatel je prdelka@…?
Příjde mi to trochu divný. Můj mejl znáš (tak jako já tvůj) a myslím, že když příjde jméno@… nebo jméno.příjmení@… tak to je normální.

kropitko

no normální je to rozhodně,ale zase se u toho člověk tak nepobaví. Úplně vidím tu situaci,jak píši e-mail synovi do školy.Paní učitelko dfěkuji..prdelka@...ddd to mě vážně pobavilo.