KdoSiOdJinud

Email s možností více odesílatelů – existuje?

Zdravím,
hledám email (nebo řešení jak to udělat), když mám do jedné schránky nasměrováno několik emailů. Přichází mi tedy emaily z:
muj1@email.cz
muj2@email.cz
atd…
do schránky mujoficialni@email.cz

A chtěl bych z můjoficialni@email.cz odesílat zase jako muj1@… …

Na seznam.cz jde takto nastavit 1 adresa, na google tuším také – věděl by někdo o řešení?

Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Jde to pokud si nastavíte mejl v PC Microsoft Office – pošta (outlook) nebo Windows mail (outlok expres). Tam můžete mít všechny mejly. Takhle jich mám 5 a podle potřeby vybírám, z kterého mejlu to má odejít. Nedávno jsem dělal stručný návod – odkaz:
http://www.you­tube.com/watch?v=kSLaU-zEhak
Doplňuji:
mosoj, v Outlook expres i starších to jde, akorát teď se to jmenuje Windows mail nebo Windows live mail stále je to stejné.

Další odpovědi
mosoj

Potřebuješ poštovního klienta Windows Live Mail. Ve starším Outlook expres si nejsem jistý zda to jde, navíc Outlook Expres nejede pod win 7.

arygnoc

poiaš budete e-mail čítať v můjoficialni@email.cz a odpovedať a neho, odosielateľ bude můjoficialni@email.cz.
Pokiaľ chcete odpovedať z pravého príjemcu (muj1@email.cz a iný), musíte odpovedať z toho e-emailu.
Výhodné je v tomto prípade mať nejakého poštového klienta, prípadne každý e.mail u iného poskytovateľa (oficialniemail@email.cz, oficialniemail@gmail.com, oficialniemail@yahoo.com a pod), nech ich môžete mať v prehliadači otvorené (mať po ruke) naraz.