Monigue

Email-pomoc ☹

Dobrý den,mám email neomezenou schránku,ale najednou se mi na mailu začaly ukazovat nové maily ,ale nejsou vidět.Zkusila jsem si poslat z druhého mého emailu email na tento mail a ukázalo se,že mám novou zprávu,ale nikde není vidět..Nevíte co mám dělat?Čekám docela důležié emaily a už se mi tam objevily asi 4 nepřečtené,ale mně se nikde neukazují ☹

Odpovědi
tuCZek

restartuj PC,projeď disky antivirem a vyčisti,snad to pomůže

quentos

nejsou třeba ve složce „spam“?

mosoj

Ono se těžko radí když tazatel není schopen pořádně popsat kde se ty problémy vyskytují, jestli v emailové schránce na serveru, nebo v počítači !!!! Vyjadřovací schopnost prvňáčka z roku 1980 !!!
Ať je to kdekoliv , jste přeplá do složky „doručené“?

alexandra

Můžeš napsat,jestli už jsi to vyřešila a co to bylo??