LucinkaLLL

Email – centrum + seznam

Nejde nějak propojit e-mail na centrumu s e-mailem na seznamu? ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Jde…

  1. připojit oba účty do jednoho maileru (programu, který používáš na práci s poštou – např. MS OutlookExpres)
  2. nastavit na jednom z účtů filtr, který bude došlé zprávy přeposílat na ten druhý
  3. v Nastavení e-mailové schránky na serveru (buď Seznam.cz nebo Centrum.cz) zvolit Připojit schránku a připojit tu na ´druhém´ serveru

Další odpovědi
PROwww.cz

Seznam umožňuje v nastavení propojení schránek 😉