Rafaelo111

eliptický trenažer nebo běžecký pás?

Ahojte.Chci něco na udržování kondice přes zimní období.Ale nevím zda eliptický trenažer nebo běžecký pás.
Jako jedinou výhodu v trenažeru vidím cenu 10–15 tisíc.Běžecký pás bych bral za cenu 23–37 tisíc.Kvuli ceně bych z 80% bral trenažer.Ale běžecký pás simuluje běh při kterém bych více spaloval než u fitness stroje typu rotoped,trenažer atd.
Vyplatí se investovat do běžeckého pásu?
A ještě jedna věc.Jakou máte zkušenost s poruchovostí trenažeru popřípadě pásu?
Kterou mašinu byste brali?
Díky za připomínky

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

eliptický trenažer

trenážer mám doma, funguje jako parádní věšák:-D

Ne že bych byla líná, ale nebaví mě to:-( Pás jsem zatím nezkoušela.

Na zimu doporučuji lyže, běžky, brusle atd:-)

Další odpovědi
marci1

eliptický trenažer

Trenažér mám delší dobu doma a je pořád O.K. Vyhovuje mi. Běžecký pás mám také vyzkoušený, ale samozřejmě je nejlépe vyzkoušet, co komu více vyhovuje. 🙂

ahold

eliptický trenažer

Doplňuji:
Trenažér mám doma asi 6let. Naprosto bez poruchy.
Pro: pořizovací cena, provoz zdarma, procvičení většiny svalů (kromě břišních) a šetrnější ke kolenům. Simuluje spíš chůzi do kopce.
Jsem max. spokojená.

ReHu

běžecký pás

Já jsem pro pás, ale hlavně záleží na tom, jaký pohyb tě víc baví.
S poruchovostí to je indivindy, podle výrobce a kusu.

Michálek1245

Osobně bych volil spíše běžecký pás. Ten eliptický trenažér je fajn, ale jako není to klasické běhání. Jako třeba zde mají poměrně kvalitní běžecké pásy. :) Prostě je to taková ta prodejna se sportovním vybavením, takže je asi jasné, že se tam budou zaměřovat i na kvalitu. A je to pak hlavně o ceně. Pás se dá koupit i za 2000 Kč, ale moc toho na tom asi nenaběháte. 😁