escrito

Elektronický odpuzovač kun

Jaké máte zkušenosti s elektronickými odpuzovači kun? Funguje to? Chci koupit tento http://www.dobry-obchod.cz/pro­dukt/odpudzovac-kun-m100n/

Odpovědi
manon

Bohužel, řekla bych, že kunám nevadí :) Možná závisí na velikosti prostoru, v jakém se použije… Vyzkoušet se musí vše, ale velké naděje bych si nedělala. Jedině účinné je kuně zabránit v přístupu do prostoru – půjde jinam – chudáci sousedi :)

romse

ten plašič kun na který odkazuješ je slušný německý výrobek ale má velkou nevýhodu, že se musí připojovat k akumulátoru v autě. doporučil bych ti raději Deramax-Auto. To je solidní český výrobek a má napájení vlastní 9V baterií. Ať už ale vybereš kterýkoli z těchto dvou, bude to vždycky lepší než nějaký asijský NoName