Ivetka303

elektronické knihy a čtečky

Jak funguje systém, když si koupím čtečku a dostanu k tomu X knih zdarma? To jsou knihy nahrané ve čtečce? Je možné je přehrát do PC a až poté nahrát znovu do čtečky? Přece musí mít čtečka nějakou omezenou kapacitu ne?

Odpovědi
led

Tie knihy sú už nahraté pre každú reč vo vlastnom adresári. Väčšinou sa čítačka dá spojiť s počítačom pomocou priloženého usb kábla. Čítačky majú obvykle mimo vlastného úložného priestoru aj slot na kartu externej pamäte.
Na uvolnenie miesta som všetky jazykové adresáre presťahovala do počítača, a v čítačke mám len to čo chcem čítať. Čo sa týka formátov, sú rôzne podľa čítačky.
Pre konverziu vlastných dokumentov na formát e-knihy používam calibre – E-book management.
ďalej pozrite do:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/elektronic­kou-ctecku-knih-doporucite-diky-iv