vlastina

Elektronická cigareta-máte s ní nějakou zkušeost,a jaký je na ní váš názor?

Nejlepší odpověď
kropitko

Je úplně jedno jakou metodu při odvykání použijete pokud skutečně nechcete přestat. Vyzkoušela jsem snad všechny dostupné metody a kouřím pořád a jen proto,že vlastně kouřit nechci přestat,,,,

Další odpovědi
iceT

Myslim si,ze je to hodne drahy nesmysl.

Mili @

Já jsem prostě přestala jednoho dne (před 15 lety) kouřit z minuty na minutu a to už ani nevím proč. Jestli jsem zrovna byla nachlazená nebo něco podob., už si nepamatuji. Ale co si teda pamatuji, že to bylo po x pokusech o nekouření…! Ono to asi chce si srovnat v hlavě, jestli člověk fakt chce přestat nebo ne! A teď mi cigarety doopravdy smrdí!!!! Pokud kolegyně v práci kouří, odcházím, neb se dusím!! 😁