mikik

Elektronická cigareta Ego-t bez displeje?

Dobrý den.Koupil jsem si elektronickou cigaretu Ego-t na aukru.V krabičce jsou dvě.Problém mám v tom že ji nemůžu spustit.Nevím jestli něco nedělám špatně.Cigaretu jsem rozbalil a podle návodu sestavil.Problém vidím v bateriích protože jsem je dal na nabíječku a adaptér svítí zeleně.Pri nabíjení první baterie se tlačítko baterie vůbec nebliklo a u druhé asi 5X a ukazujeto nabito.Při kompletni cigaretě tlačítko neblikne ani samostatná baterie bez atomizéru a liquidu.Zkouším tlačítko zmačknout 3× az 5× jestli není baterie Zamknutá.Poraďte mi prosím co stím.Nemáte nějaký zkušenosti.Za odpovědi předem děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba se dovíte víc.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­109&q=elektro­nicku%C3%A1+ci­gareta&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
briketka10

to je tak, když se nakupuje zboží tzv. z druhé ruky, možná by jste udělal lépe, kdyby jste koupil nové i se zárukou nemyslíte ??
mám Optimu dvě baterie při nabíjení svítí červeně a pak se rozsvítí zeleně, ale od seriozní firmy..Kuřkdechceš­..

jendahun

Doporučuji vyreklamovat.Nevím jak je to s reklamací na Aukru,ale u např. eJuice a eLiquid není s reklamací problém a prodejci pošlou nové baterie hned.Já mám eGo a nabíjím přes kabel usb.Tam mi svítí červená,když se dobíjí,po dobití se rozsvítí zelená.Podle velikosti baterie trvá nabíjení trochu déle.