Pokročilý

Elektronická cigareta Ego-t bez displeje?

Dobrý den.Koupil jsem si elektronickou cigaretu Ego-t na aukru.V krabičce jsou dvě.Problém mám v tom že ji nemůžu spustit.Nevím jestli něco nedělám špatně.Cigaretu jsem rozbalil a podle návodu sestavil.Problém vidím v bateriích protože jsem je dal na nabíječku a adaptér svítí zeleně.Pri nabíjení první baterie se tlačítko baterie vůbec nebliklo a u druhé asi 5X a ukazujeto nabito.Při kompletni cigaretě tlačítko neblikne ani samostatná baterie bez atomizéru a liquidu.Zkouším tlačítko zmačknout 3x az 5x jestli není baterie Zamknutá.Poraďte mi prosím co stím.Nemáte nějaký zkušenosti.Za odpovědi předem děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba se dovíte víc.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

to je tak, když se nakupuje zboží tzv. z druhé ruky, možná by jste udělal lépe, kdyby jste koupil nové i se zárukou nemyslíte ??
mám Optimu dvě baterie při nabíjení svítí červeně a pak se rozsvítí zeleně, ale od seriozní firmy..Kuřkdechceš..

Bronzový

Doporučuji vyreklamovat.Nevím jak je to s reklamací na Aukru,ale u např. eJuice a eLiquid není s reklamací problém a prodejci pošlou nové baterie hned.Já mám eGo a nabíjím přes kabel usb.Tam mi svítí červená,když se dobíjí,po dobití se rozsvítí zelená.Podle velikosti baterie trvá nabíjení trochu déle.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.