mikik

Která elektronická cigareta je podle Vás nejlepší? A jaký tabák?

Chci se zeptat Vás, co používáte elektronickou cigaretu, která je podle Vás ta nejlepší a jaký tabák. Za odpovědi předem děkuji.

Odpovědi
anonym

Když jsem končil s kouřením, používal jsem i el. cigaretu. Značku neznám a kupoval jsem tabák Marllboro, ale nic moc a tak jsem přestal úplně kouřit a zvítězil jsem (aspoň doufám) sám nad sebou!

Emefej

Nepoužívám to, ale vždy jsem si myslel, že se to plní nějakou kapalinou. On se tam dává tabák?

Radan5

Do elektronických cigaret se podle mě dává pouze e-liquid a pak máte vaporizéry které se teď už dělají kapesní takže se vzhledově velmi podobají elektronických cigaretám a ty jsou na sypaný tabák, bylinky a tak dále. Alespon takovou mám zkušenost já. Jinak za mě bych doporučil právě vaporizér od Vapour2, který je jak na tabák tak na liquidy. Jsou k tomu výměnné hlavice a mě po dlouhé době opravdu vyhovuje a to jsem jich už pár vyzkoušel. Sám se ohřívá, nastavuje teplotu takže se vám náplně nepálí a je dobře cítit.