VMF

Elektronická cigareta

Jsem nekuřák, chci si koupit elektronickou cigaretu s náplní bez nikotinu a jen tak si párkrát do týdne dát na chuť. Můžu se stát závislým, škodí to zrdaví méně než vodní dýmka ??
Doplňuji:
to je stejné jako s vodnicí, na tu se taky chodí jen na chuť, kvůli příchutím

Nejlepší odpověď
badisko

Zavislym se stat muzes psychicky ..nebude tam nikotin tak ho nebude telo potrebovat jako u normalnich cigaret a dymka je spis obradni zalezitost ..zato elekronicka cigareta se mi spis zda jako blbost…

Další odpovědi
Drap

škodí méně než vodní dýmka. Závislým se stát můžeš
Doplňuji:
Máplň má i nikotýn

terry

Když jsi nekuřák, proč si chceš dávat na chuť?
A jistě, že se můžeš stát závislým.

annas

Zkuste si projít odkazy. Názorů na elektronickou cigaretu je mnoho.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=elektronic­k%C3%A1%20ciga­reta