arygnoc

elektrifikace světa proběhla ve XX. století.

v podstatě jsme stali na elektřině závislí.
umíte si představit situaci, když nastane totální black-out (výpadek elektřiny, rozvodních sítí).
Byl by to „malý“ konec světa?
Dokázali by jste přežít?

Nejlepší odpověď
tom004

Malý,by rozhodně,nebyl­.Totální chaos,a konec,větší části lidstva.Těch pár lidí,z amazon­ských,a jiných končin,by si toho,možná,ani nevšimlo. :)

Další odpovědi
anonym

Myslim , ze by jsme nedokazali prezit . Nikdo z nas.

  • iv-

led

Preštudujem si príbehy Robinsona Crusoa a poviem.
Pri úplnom a definitívnom výpadku elektriky by to pre vetšinu ľudstva bol smrteľný šok.
(predstavte si odpovede.cz v holubej pošte)
Už sme príliš závislí na elektrike.
Ale pri krátkodobom výpadku si vždy spomeniem na celonočný výpadok elektriky v N.Y.C. a následne problémy miestnych pôrodníc o 9 mesiacov.
Ľudia sú vynaliezaví, nestrácajú čas meditovaním, ale konajú.:-)