toxino007

Elektrický gril vs elektrický kontaktní gril?

Dobrý den chci si koupit elektrický gril. Rozhoduji se mezi dvěmy grily. Jeden z nich je kontaktní a nemá klasický rošt. Proto je mi sympatičtější ten klasický. Jaký názor máte vy? Děkuji
https://m.alza­.cz/rohnson-r-256-d1480580.htm?ca­tid=18857415
Vs https://m.alza­.cz/clatronic-mg-3519-d521385.htm?ca­tid=18857415

Odpovědi
Kepler

Ten s roštem má tu nevýhodu, že šťáva a mastnota odkapává rovnou na topné těleso, čímž se vyrábí smrad a karcinogenní látky. Taky se pracně čistí. Ten kontaktní má žlábek na odvádění šťávy a jejich čištění je hračka. Pozor ale na kvalitu povrchu desek. U levnějších šuntů se ten neadhezní povrch loupe. Osobně bych ale radši volil klasiku na dřevěné uhlí, maso by mělo vonět kouřem. Čert vem karcinogeny.

Drap

Osobně bych si nepořídil ani jeden. Grily pouze klasické, popřípadě s přídavným lávovým kamenem.

JančaKucera4

Dobrý den, já mám elektrický gril a jsem s ním velice spokojená. Koupila jsem si ho na internetových stránkách https://www.a­venberg.cz/k112-grilovani-elektricke-grily, kde měli veliký výběr. Podle mě jsou elektrické grily perfektní a můžu je jen doporučit. V létě grilujeme s rodinou každý víkend, a tak si dovoluji tvrdit, že si umím vybrat kvalitní gril.

Vercule

A o plynovém grilu jsi neuvažovala? My ho máme a musím teda říct, že je to nejlepší grilování, co jsme měli možnost zkusit. Máme ho od Dellingeru, ta značka je super. Mají opravdu perfektní věci a k tomu grilování mají i dalšé příslušenství.

TominkaFuky

A od Dellingeru máš jaký ten plynový gril? Já jsem se dívala na nabídku a mají toho docela dost. Podle čeho jste se ve výběru orientovali?

KaraskovaAl

Já mám doma elektrický gril a je super. Při špatném počasí grilujeme doma, jinak grilujeme na terase. A bohatě to postačí. Máme ho od Oravy, tu značku mám moc ráda. Je velmi kvalitní, držák. A ten gril je parádní.

walerianecek

Ty jo, to musí být super. Ale myslím, že na tohle my doma teda místo nemáme :D

Kajolka

Nemáte doma stolní gril? Hej, to je škoda, kupte si ho. Fakt se to vyplatí. My ho máme pořád v permanenci :)

trujkk89

My hodně vždy grilovali, ale oblíbili jsme si domácí udírnu a je to pro nás lepší. Udíme klobásky, sýry, apod. a z udírny jde málo kouře. I sousedi jsou s tím spokojeni a někdy k nám zajdou. Dali jsme jim hned tip – https://www.gril­guru.cz/udirny a mohou ji mít i oni :)
Už jsme letos končili sezónu, tak se těšíme na další rok. Vypadá to, že bude i nějaká zahradní party.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Sabulak

Příspěvek smazán administrátorem.

jirkajirka

Kepler. Po grilování na dřevěném uhlí maso voní kouřem???????