maruš

Elektrické vedení.

Nemáte,někdo,pro­sím,zkušenosti s elektrickou přípojkou na vlastním domě?Syn přestavuje starší domek,na kterém mají energetické závody přidělanou konzoli s přípojkou.Za přendání konzole na nový sloup,asi 5 m vzdálený si učtují předběžně 100 000,00Kč.Je to normální?Děkuji za Vaše názory a zkušenosti.

Nejlepší odpověď
tom004

Nejdříve byste si měli zjistit,jestli má EON na vašem Listu vlastnictví (LV) na KÚ,zřízeno věcné břemeno,a v jaké podobě.Pokud ne,můžete požadovat jeho odstranění.Pokud ano,je to věc domluvy mezi majitelem a EONem.A,přeložky jsou opravdu drahá záležitost.