snarkon

Nevíte někdo o nějakém elektrickém schématu na blinkry skutru yuki 50?

zdravím chci si udělat blinkry na skutru yuki myslim že je jedno jaky typ to bude všechno stejné nevíte někdo o nějakém schématu?nic jsem nikde nenašel.Děkuji
Doplňuji:
to právě všechno mám já potřebuju vědet jen jak to zapojit.

Odpovědi
cochee

Myslíš jako vyrobit si něco na tišťáku? To je IMHO zbytečné – kup si něco odtud – viz zdroj, to prodrátování snad vymyslíš.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=p%C5%99e­ru%C5%A1ova%C4%8D+blin­kr

anonym

No počkej – „to právě všechno mám“ – to máš vážně těch 422 přerušovačů???
:-O
K čemu ti budou???
___

  1. pokud chceš něco elektrického zapojovat, měl bys o ´elektrice´ aspoň něco vědět – třeba co je ´+´ a ´zem´ (kostra), že se elektřina vede dráty, jak se na dráty nalisují konektory…
  2. chceš-li vědět, jak něco zapojit, musíš napsat co chceš zapojit (konkrétní součástku) – „všechno“ se zapojuje ´všelijak´

___
No – prozatím ti doporučím, abys požádal o pomoc někoho z okolí, obávám se, že přes net ti ´není rady´.
😉