danda1234

Ekzistuje nějaké řešení, když chci založit s.r.o., ale mám podaný návrh na konkurz ?

Jde mi o to pokud bych založil s.r.o. tak tam budu 60% společník a co když podám návrh na konkurz vzhledem k mým dluhům z minulosti. Půjdou i po firmě ? Vzniká tam problém že by mě firmu zrušili ? nebo to nějak lze domluvou. s.r.o. co bych založil by měla zaměstnance, apod.. to by soud nezajímalo co bude s ostatními. přičemž by se firmě dařilo a já ve firmě byl ještě jako zaměstnanec.? Dě­kuji

Nejlepší odpověď
Drap

Nejdříve vyrovnej své závazky, a teprve potom přemýšlej o podnikání.