quentos

Ekologická havárie u Pardubic: měl by se člověk vyhnout cestování jejich směrem?

16.-18.7. se účastním dvou turnajů v rámci mezinárodního pardubického herního festivalu Czech Open. Mám se obávat o zdraví vzhledem k tamější havárii chemičky? Jedná se o velkou akci s mezinárodním dosahem: utrpí vzhledem k havárii účast na festivalu ve světovém měřítku? Nebo bude během zbývajících 14 dnů už klid?

Nejlepší odpověď
Bumbes

To uvidíš až tam dorazíš – buď, anebo…

Další odpovědi
ReHu

Buď v klidu, nic tu nehouká, není to tak hrozný. Vím to jen, že mi to v telefonu říkala mamina, která je v Hradci. Šlo to směrem na Bohdaneč. Za 14 dní už nebude nikdo nic vědět.