štamgast

Editujete nebo vytváříte články na Wikipedii?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Terryle

Ano

Občas něco doupravím. Do vytváření novejch se zatím nehrnu – je s tím dost práce, neumím to udělat stručně a vždycky u toho ztvrdnu několik dní /zkušenosti z Necyklopedie/.

Další odpovědi
arygnoc

Ne

nie, nepokladám wikipédiu za seriózny zdroj, i keď, priznám sa, občas tam verifikujem.

SINGO

Ne

S arygnoc nesouhlasím podle mě to seriozní zdroj je. A často tam čerpám informace.

anonym

Ne

Já Wikipedii nepoužívám, moc ji totiž nevěřím. Kdokoliv tam může napsat.

quentos

Ano

občas nějaké kosmetické úpravy, ale jinak není čas…

MacChill

Ne

Angie99

Ano

Nedávno jsem začala. Akorát mi najde udělat ten sloupeček na straně.

Natee

Ano

Ano, ale pouze doplňuji již hotové články. Věnuji se pouze jednomu tématu, a taky tak dvakrát do měsíce, když na to přijde nálada..