misahlina

Ebay doručení

Chtěl bych se zeptat, jestli když si na Ebay zakoupím např. obal na iPhone u kterého je napsáno Free shipping, jestli zaplatím jen cenu obalu, třeba 50 Kč, a doručí mi obal domů do Čr zadarmo?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano – rozklikni si detaily a pokud tam budeš mít uvedeno Free shipping to Czech republic, je doprava zdarma (současně uvidíš, jakou službou bude zboží doručeno a předpokládaný termín doručení).

Další odpovědi
quentos

Teoreticky ano, ale už jsem párkrát zažil, že tam sice bylo napsáno free shipping, ale pak stejně cena za přepravu :{D> nebo shipping bylo „free“ jen za určitých podmínek. Chce to stránku s popisem předmětu a poštovným pořádně prostudovat (případně i kontaktovat prodejce předem, pokud to není výslovně jasné).