Lenča59

Ebay.com <???

Dobrý den. Dneska se jen tak dívám (poprvé) na ebay a např. u tohoto výrobku http://www.eba­y.com/itm/new-Anime-Cosplay-necklace-Fairy-Tail-Metal-Necklace-hot-CZ2233-/400521512014­?pt=LH_DefaultDo­main_0&hash=i­tem5d40f1444e je cena přibližně 0.20 korun :D to vážně stojí tak málo nebo je to nějaká chyba..nebo co je to ? :D prosím vysvětlete mi to..:D děkuju
Doplňuji:
Ajo aukce, to mi nedošlo :D Děkuju.
Shizuka: jooo :3 :D
Děda Louda: není to cetka -.-'' !!

Nejlepší odpověď
anonym

To je držba, je to něco jako u nás na Aukro.cz. Autor vloží $1 (u nás Kč) a přihazuje se do konce aukce. Po vydražení si musíš ještě zaplatit přeplavu (shipping).

Další odpovědi
quentos

jen opravím kolegův zavádějící překlep – měl na mysli „dražba“. $ 0.01 je tedy tzv. „vyvolávací cena“. Vyhraje ten, kdo dá nejvíc.
Doplňuji:
oprava pro slovíčkáře – …vyhraje ten, kdo nabídne nejvíc (a následně nejvíc dá).

Shizuka

Ooo Znak Fairy Tailu :D
Dražba … nebo taky aukce*

Děda Louda

Je to běžná pouťová cetka, tudíž tomu odpovídá i nabízená cena.

Luuu

Já běžně kupuju přes amazon knížky za 0.01 libry … S poštovným to sice vyjde třeba na 120, ale i tak je to brutálně skvělý.