okoun

Ear Zoom ?

Dobrý den,máte někdo zkušenosti s naslouchátkem EAR ZOOM, funguje to vůbec???

Odpovědi
TONICK

Upřímně můžu říct, že bych raději koupil jakékoliv naslouchátko v obchodě (nebo v aukci), než kupovat z TV SHOPU.. Mimochodem Ear Zoom bych nekoupil už proto, že v reklamě o něm mluví jako o [ízrůmu], což dělá reklamu nevěrohodnou, neprofesionální a odbytou.

jarcer

Reklama v tv je veskrze klamavá! Přístroj má zvuk horší než nejstarší telefony. Samozřejmě, že snímá dozvuk i ozvěnu místnosti. Poslech na jedno ucho je nepřirozený a považuji koupi za doslova vyhozených cca 1000 Kč. Na elektroakustiku mám vysokoškolský diplom.