Avatar uživatele
hubickova

E.ON servis

Přišel nám dopis od E.ONu s nabídkou asistečních řemeslných služeb .Nějak mně to nebere,protože i když nabízejí různé opravárenské služby/i když se spoustou omezení/,tak se musím upsat na 3 roky.Máte někdo s tímhle produktem zkušenosti?A má to vůbec smysl,když mám doma elektrikáře,soused je instalatér a topenář a vůbec,na vesnici je řemeslník vždy k sehnání…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4288 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Tyto služby mi E.ON také nabízel. Zavolal jsem jim, že o tento produkt nemám zájem. Zmínil jsem se, že v Praze dává Pražská plynárenská dává svým zakazníkům slevu na zájezdy do ciziny. Jaké bylo moje překvapení, když za měsíc přišel dopis a v něm několik druhů kuponů se slevama 5 – 12% (zájezdy, kosmetika, masáže apod.). Žádnou smlouvu jsem přitom podepisovat nemusel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gredy

je to nesmysl,všichni schopní řemeslníci neví kam dřív skočit a tyto služby zajištují ti co zbydou.Příklad -EON servis kotlů-může jedna firma servisovat všechny značky a typy kotlů? A v jaké kvalitě ?A když se pak dopracujete k názvu jejich smluvní servisní firmy potvrdí se Vám co jste si mysleli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr Klym

V žádném případě nedoporučuji z vlastní zkušenosti s opravou spotřebiče. Je to ztráta času a nervu, v mém případě půl ruku, a spotřebič bez změn. Z mého pohledu jedna se jen o marketing.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filips

Zdravím, prosím nemáte někdo zkušenosti s prací pro některého z dodavatelů energií na pozici obchodního zástupce?

před 1656 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Chvojkaerik

Já pracuji v této pozici již několik let, proč se na tohle ptáte? Co Vás přesně zajímá?

před 1652 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Filips

Zajímá mne, co tato pozice obnáší, a také jestli jste schopen uživit rodinu? peníze jsou stabilní?

před 1649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Chvojkaerik

Pracuji u dodavatele energií http://nabor.ar­mexenergy.cz/ , a zrovna hledají nové pracovníky, takže to klidně můžete vyzkoušet, já jsem tam velice spokojený. Peníze mám vždy včas na účtě, takže nemáme jako rodina žádné problémy.

před 1646 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek