hubickova

E.ON servis

Přišel nám dopis od E.ONu s nabídkou asistečních řemeslných služeb .Nějak mně to nebere,protože i když nabízejí různé opravárenské služby/i když se spoustou omezení/,tak se musím upsat na 3 roky.Máte někdo s tímhle produktem zkušenosti?A má to vůbec smysl,když mám doma elektrikáře,soused je instalatér a topenář a vůbec,na vesnici je řemeslník vždy k sehnání…

Odpovědi
suaeda

Tyto služby mi E.ON také nabízel. Zavolal jsem jim, že o tento produkt nemám zájem. Zmínil jsem se, že v Praze dává Pražská plynárenská dává svým zakazníkům slevu na zájezdy do ciziny. Jaké bylo moje překvapení, když za měsíc přišel dopis a v něm několik druhů kuponů se slevama 5 – 12% (zájezdy, kosmetika, masáže apod.). Žádnou smlouvu jsem přitom podepisovat nemusel.

gredy

je to nesmysl,všichni schopní řemeslníci neví kam dřív skočit a tyto služby zajištují ti co zbydou.Příklad -EON servis kotlů-může jedna firma servisovat všechny značky a typy kotlů? A v jaké kvalitě ?A když se pak dopracujete k názvu jejich smluvní servisní firmy potvrdí se Vám co jste si mysleli.

Petr Klym

V žádném případě nedoporučuji z vlastní zkušenosti s opravou spotřebiče. Je to ztráta času a nervu, v mém případě půl ruku, a spotřebič bez změn. Z mého pohledu jedna se jen o marketing.

Filips

Zdravím, prosím nemáte někdo zkušenosti s prací pro některého z dodavatelů energií na pozici obchodního zástupce?

Chvojkaerik

Já pracuji v této pozici již několik let, proč se na tohle ptáte? Co Vás přesně zajímá?

Filips

Zajímá mne, co tato pozice obnáší, a také jestli jste schopen uživit rodinu? peníze jsou stabilní?

Chvojkaerik

Pracuji u dodavatele energií http://nabor.ar­mexenergy.cz/ , a zrovna hledají nové pracovníky, takže to klidně můžete vyzkoušet, já jsem tam velice spokojený. Peníze mám vždy včas na účtě, takže nemáme jako rodina žádné problémy.