Pokročilý

E.ON servis

Přišel nám dopis od E.ONu s nabídkou asistečních řemeslných služeb .Nějak mně to nebere,protože i když nabízejí různé opravárenské služby/i když se spoustou omezení/,tak se musím upsat na 3 roky.Máte někdo s tímhle produktem zkušenosti?A má to vůbec smysl,když mám doma elektrikáře,soused je instalatér a topenář a vůbec,na vesnici je řemeslník vždy k sehnání....

Odpovědi:

Stříbrný

Tyto služby mi E.ON také nabízel. Zavolal jsem jim, že o tento produkt nemám zájem. Zmínil jsem se, že v Praze dává Pražská plynárenská dává svým zakazníkům slevu na zájezdy do ciziny. Jaké bylo moje překvapení, když za měsíc přišel dopis a v něm několik druhů kuponů se slevama 5 - 12% (zájezdy, kosmetika, masáže apod.). Žádnou smlouvu jsem přitom podepisovat nemusel.

je to nesmysl,všichni schopní řemeslníci neví kam dřív skočit a tyto služby zajištují ti co zbydou.Příklad -EON servis kotlů-může jedna firma servisovat všechny značky a typy kotlů? A v jaké kvalitě ?A když se pak dopracujete k názvu jejich smluvní servisní firmy potvrdí se Vám co jste si mysleli.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.