Otynka96

Co s tím ? prijdu si extremne tlusta :(

je mi 17 let měřím 171 cm a važím 48–50kg…prijdu si extremne tlusta hlavne porad resim bricho…tak z toho jsou dny kdy jim minimalne a potom dny kdy se prejidam…co mam delat

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Zajdi na psychiatrii.

Další odpovědi
marci1

Tvá váha je nízká. Jez pravidelně, zdravou stravu, bílkoviny, luštěniny, ovoce, zeleninu, těstoviny, rýži. V Tvém věku většina dívek váhu řeší, ale věř, že nemáš co řešit.

Zdroj: http://www.bez­hladoveni.cz/bmi-kalkulacka/?ut­m_source=adw&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=SE_BMI

suaeda

BMI = 17 to je spiše pod průměrem.
http://www.plus­provas.cz/bmi-kalkulacka

Jsemtady

Jsi v pohode neboj, chlapum se libi kdyz na zensky neco je, vizli nikdo nechce to bys vypadala jako chlap. Jist muzes v pohode a nezapomen cvicit, trebas sedy lehy, to je na bricho nej cvik a budes mit klid.

JaNčUšKa

Při 171 centimetrech vážit 50 kg? Neviděla jsem tě.. ale myslím že budeš docela dost hubená.. ;) I kdyby jsi nebyla.. prosím tě jez!.. Neznič si život kvuli tomu že budeš řešit břicho.. (ps: mám 179 a 68 kg… a nemyslím si že jsem tlustá, mám nejspíš těžší kosti. )

Alesh

Při tvé výšce bys měla mít minimálně 55 kg. Hranici mírné nadváhy máš 70 kg!
Opravdu tě musím ujistit, že tvé smýšlení je nezdravé. Trochu zkus přemýšlet a vzdělávat se ve zdravém životním stylu.

Nuk nuk

Při 171 cm, je váha pod 50 kg extrémní podváhou. Asi by to chtělo změnit životosprávu a to docela zásadně. V první řadě cvičit – hlavně břišní svalstvo, aby se to břicho, které Ti tak vadí, srovnalo se zbytkem postavy. Druhá věc je vyrovnat to jídlo – střídat přejídání s hladověním je docala nebezpečné!!!! CHce to jíst častěji v malých porcích.
V horším případě by to chtělo poradu s psychologem.

anonym

Pokud máš pocit, že při takové váze máš nadměrné břicho, pořiď si pořádné brýle.
Napovědět by ti měl výpočet BMI. Jsi spíše hubená než že bys měla nadváhu. Můžeš mít volnější svaly v oblasti břicha, ale ty se dají srovnat posilováním.
Podívej se, kolik je tu na takové téma položeno otázek. Není třeba zakládat další, když na podobné již bylo několikanásobně odpovězeno.

Ajík

Podle vahy se nerid.. muzes mit tezsi kosti nebo v sobe hodne vody.. a budes se stresovat kvuli necemu co tam vubec neni..
Kdyz si prijdes tlusta (50/173 – to neni moc tloustka mam stejne a o 10 cm min a kdyz jenom pipnu o tom ze si pridu tlusta tak slysim ze sem vychrtla anorekticka..) tak s tim neco delej.. zacni cvicit a neco delat.. je to tezky a ja u toho nikdy nevydrzela.. ale nestezuju si..
A dny kdy se prejidas a kdy nic nejis taky neni nejlepsi taktika..
Bud bys musela jist malo porad (coz neni nejlepsi) a nebo jez normalne/hodne a k tomu cvic.. a zalezi taky na tom cim se prejidas..
Jestli mas kamaradky anorekticky nebo tak.. tak to asi mas tezky..
ale zkus se na sebe podivat nejak objektivne treba s nejakou neanorektickou kamoskou a uznej ze oproti dalsi si asi hubena..
takovy ty blbosti jako ze kdyz si sednes tak se ti na brise udela spicek.. to je kuze.. abyses mohla narovnat
Kvuli vaze se teda nestresuj..
Podle toho asi nemas nadvahu takze to neni nutny nejak hrotit, zkus si parkrat zabehat nebo delej neco pri cem se aktivne hybes nebo cvic)
vetsinou je to jenom v hlave :)

Alionne

znám holku (14) váží 68–70 :) Jsi střední Baculka :// Zkus Fitness nebo Pilátes :) Zdravě jez

STUDENTKAEVA

No nevim jestli si tlusta ale tvoje vaha je optimalni mozna i podprumerna,ale jestli i tak chces zhubnout tak zacni cvicit a sportovat a pak nejz sladky nepij sladky napoje nejlip voda,jes hodne ovoce a zeleni vice ti poradi vyzivovy poradce…