lexx

e-mailová schránka

nepotřebnou zrušit okamžitě nelze, zruší se sama pokud není používaná, ale za jak dlouho ?

Nejlepší odpověď
rynek878

souhlas, na centrumu mi zmizela taky do půl roku,od posledního použití

Další odpovědi
Hlada

To není jednotné. Např. u Seznamu je to půl roku.

Ponytail

Asi půl roce, pokud se do ní nepřihlásíte.

kosaaaak

Blbost, na seznamu ti to zrušej klidně hned (do 24 hodin).

RomanP

Běžně se schránka zruší po 90 dnech po posledním přihlášení. Na Seznamu se po 24 hodinách dá zrušit jen profil na lide.cz ale email se stejným nickem tam zůstane těch 90 dnů