Martas

E-mail – soubor

Prosím o radu,když mi přijde e-mail s recepty a chci otevřít soubor tak mi to nejde,objeví se mi že se to otvírá v poznámkovým bloku a naskákají tam náký nesmysli.Asi jsem někde omylem na něco máčkla protože mi to šlo.Soubor s obrázkama otevřu.Snad mi rozumíte,díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

tak to neotevírejte, ale dejte uložit. Potom klikněte na uložený soubor pravým tlačítkem myši a otevřít v programu. Pokud se jedná o poznámkový blok, měl by to otevřít i word, který snad znaky přečte. Pozor ať nemáte pro jistotu zaškrtlé vždy otevírat v tomto programu.

Další odpovědi
GangstaHelper

Rozumím Vám. Musím ale znát formát toho souboru – jakou má příponu. Ta by měla být vidět u toho emailu.

K tomu formátu, myslím přímo název toho souboru, který nemůžete otevřít.

např. „recepty.pdf“ tak to „pdf“ je to, co bych potřeboval znát. Ta přípona by měla jít vidět při čtení toho emailu. Pod samotným emailem bude něco jako „Přiložený soubor: recepty.pdf“…

Martas

Formát je FWD:FW-Recepty,snad si rozumíme díky