E-mail se váže k webhostingu, nebo k doméně?

Mám pro někoho možná stupidní otázku. E-mail s názvem domény se mi zřídí společně s doménou, nebo musím mít i webhosting? Já si myslel, že stačí doména, jenže po neuhrazení částky za WEBHOSTING se mi zablokoval i e-mail, přitom doménu mám zaplacenou na rok do předu. Díky :)
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi teď bych jen doplnil : Když se teď rozhodnu, že si chci nechat od jedné společnosti doménu, ale webhosting od jiné, jak to bude s e-mailem? Ten tedy nepud epoužít pokud tomu dobře rozumím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

s webhostingem

kpro příchod a odchod emailů potřebuejš nějaký "diskový" prostor na nějakém serveru

Další odpovědi:

Zlatý

On se váže tak trochu k obojímu, ale důležitý je webhosting. Třeba Endora nabízí velmi slušný webhosting zdarma, doménu máte koupenou, tak to tam s nima dohodnete a v pohodě.
Ono ty emaily musíte někde uchovávat že jo.

Pokročilý

Webhosting a email jsou v podstatě dvě rodílný služby. Nicméně, k webhostingu obvykle dostaneš i email. To ale neznamená, že email nemůžeš provozovat samostatně u někoho jinýho. K provozování emailu na vlastní doméně ti tedy při troše šikovnosti stačí platit jen za doménu.

Ještě nedávno bych ti doporučil jako provozovatele mailu Google Apps. Bohužel, Google tuhle službu zpoplatnil. Naštěstí existují alternativy. Podobnou službu totiž nabízí třeba Microsoft. Tady máš návod, jak to zprovoznit: http://www.labnol.org/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.