Nenaplněný

E-mail s žádostí o pracovní místo.

Jak formulovat e-mail s žádostí o pracovní místo. Jedná se pozici dělníka ve strojírenství, proto si myslím, že není nůtný podrobný životopis. Samozřejmě že počítám s osobním kontaktem. Nejsem si uplně jistý, že v oslovené firmě příjímají nové zaměstance, proto první kontakt e-mailem.

Nejlepší odpověď
Pájo

Nejsem si úplně jistý tím, že bych začínal takto emailem. Inu jak myslíte, osobně považuji za nejrozumnější osobní kontakt.

I dělník ve šroubárně… může když už, tak už… poslat svůj kompletní životopis.

Další odpovědi
Alesh

Ušetři jim i sobě práci a životopis jim pošli. Pokud budou uvažovat o tom, že by tě vzali, stejně ho po tobě budou chtít. Osobní kontakt, tj. oslovení na přímo je určitě vhodnější forma, než nějaký mail.

AlexaMasova

PROStě ho formuluj

Jádrohlod

Říká Ti něco motivační dopis ? E-maily se ve většině případů nezakládají , jen se ze slušnosti odpoví a to je vše. I u nás v podniku to tak chodí. Ale možná když půjde o nějaký malý podniček s cirka 50 zaměstnanci to stačit bude. Jinde pohoříš. Osobní návště PO DOHODĚ je vždy dobrý začátek , i když skončíš napoprvé jen u sekretářky.