kamila44444

e-mail-proč?

Jeden pán mi poslal mail, že má zájem o něco, co prodávám. Odpověděla jsem mu, ale neodeslalo se to a došel mi mail od MAILER-DEAMON, že zpráva nebyla odeslána, protože je mailová adresa neplatná. Kdyby nebyla platná, tak nepošle snad mail ani mně ne? Jak mu mám tedy odpovědět?
Doplňuji:
Já se s adresou nepřeklikla. Když už, tak jsem ji zkopírovala, nebo jsem odpověděla do těch rychlých zpráv nebo jak je to tam dole.. a zkoušela jsem to nejmíň 5×

Nejlepší odpověď
briketka10

mě se to taky stane, někdy je to možné, že dotyčný/á ani neví, že je potřeba navýšit si svou e-mailovou schránku, že ji má plnou, a proto mu nemohou být další e-maily být doručeny má kamarádka toto nevěděla až jsem jí musela vysvětlit, jak se schránka navyšuje..

Další odpovědi
Michal Kole

Buď zadal špatně email a nebo to byl nějaký spamovací robot.

MrGandy

Jak bylo řečeno … buď to zkusit znovu a přes jiného emailového poskytovatele nebo je možné, že tento pán použivil nějaký fake mail.

Drap

Zkusit to znovu a reději překontrolovat adresu. Někdy se to stane.

mojitek

pořádně jeětě jednou zkontrolujte ten jeho email písmenko po písmenku včetně mezer.Nebo je taky možný že ON má plnou schránku a prostě ten Váš email ani nemůže přijmout.Jinak fakt nevím.