Avatar uživatele
kamila44444

e-mail-proč?

Jeden pán mi poslal mail, že má zájem o něco, co prodávám. Odpověděla jsem mu, ale neodeslalo se to a došel mi mail od MAILER-DEAMON, že zpráva nebyla odeslána, protože je mailová adresa neplatná. Kdyby nebyla platná, tak nepošle snad mail ani mně ne? Jak mu mám tedy odpovědět?
Doplňuji:
Já se s adresou nepřeklikla. Když už, tak jsem ji zkopírovala, nebo jsem odpověděla do těch rychlých zpráv nebo jak je to tam dole.. a zkoušela jsem to nejmíň 5×

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

mě se to taky stane, někdy je to možné, že dotyčný/á ani neví, že je potřeba navýšit si svou e-mailovou schránku, že ji má plnou, a proto mu nemohou být další e-maily být doručeny má kamarádka toto nevěděla až jsem jí musela vysvětlit, jak se schránka navyšuje..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Buď zadal špatně email a nebo to byl nějaký spamovací robot.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MrGandy

Jak bylo řečeno … buď to zkusit znovu a přes jiného emailového poskytovatele nebo je možné, že tento pán použivil nějaký fake mail.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkusit to znovu a reději překontrolovat adresu. Někdy se to stane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

pořádně jeětě jednou zkontrolujte ten jeho email písmenko po písmenku včetně mezer.Nebo je taky možný že ON má plnou schránku a prostě ten Váš email ani nemůže přijmout.Jinak fakt nevím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek