E mail. Kdyz nekomu posilam jiz treti e mail a vraci se mi , ze je nedorucitelny , ale predtim dochazely ok – proc ted n

Doplňuji:
Aha , Barbakane , tak to asi proto , ze jsem mu zacala psat ja 🙂 . Si ho zrusil . 🙂

Nejlepší odpověď
MacChill

Možná má příjemce přeplněnou schránku

Další odpovědi
hanny 2

Arygnoc – přeplněná schránka – má ji opravdu ještě dnes spousta lidí!

anonym

Třeba nějaká chybička se vloudila,nebo příjemce zrušil svůj email!
Doplňuji:

  • iv-,to snad ne e ! 😁

arygnoc

přeplněna schránka? to snad ne, je 21. století (to ještě někdo má omezenou schránku?).

  • překlep v adresátovi (třeba ad@ad.co místo ad@ad.com, nebo malé/velké písmena, technický problém na straně odesílatele (jako třeba celkem často Seznam.cz [gratuluji mu k narozeninám]) či příjemce, smazání schránky a adresy příjemce (dobrovolné nebo nedobrovolné).

Možnosti je mnoho.
Doplňuji:
hanny: to je mi líto.

anonym

Butani 🙂 E mailova schranka neexistuje , nebo je nedostupna. Tam pisou. A vim z toho tolik , jako predtim. 🙂 Ale bude vina ve me , ne v technice. Vsak ja se dotycneho vypatram !! 🙂